Půjčování e-knih

Z pohodlí vašeho domova si můžete přes on-line katalog knihovny jednoduše vypůjčit e-knihu, která se Vám obratem zobrazí v knihovničce aplikace eReading s viditelně označeným termínem vrácení.

Výpůjční lhůta je 31 dnů a lze číst až tři tituly najednou bez nutnosti připojení k internetu.

Postup pro registrované čtenáře

  1. zaregistrujte se na stránkách www.palmknihy.cz (se stejnou emailovou adresou, kterou jste uvedli při registraci v knihovně, případně nám oznamte jinou emailovou adresu)
  2. stáhněte si aplikaci eReading do čtecího zařízení, která je k dispozici ke stažení zdarma na Google Play pro Android (verze 4.1 a vyšší) nebo přes App store pro iOS (verze 8.4 a vyšší)
  3. přihlaste se do on-line katalogu knihovny a u vybraného titulu zvolte tlačítko "Půjčit e-knihu".
  4. po stisknutí tlačítka se zobrazí oznámení o úspěšném provedení e-výpůjčky
  5. otevřte aplikaci eReading a vyplňte přihlašovací údaje, které jste uvedli při registraci na portálu www.palmknihy.cz. Kliknutím na obálku se e-kniha stáhne do zařízení

Po registraci a stažení aplikace se stačí přihlásit do on-line katalogu knihovny, vypůjčit požadovanou e-knihu a otevřít si aplikaci. Vypůjčení již zabere jen pár vteřin a kliknutí.

UPOZORNĚNÍ: Aplikaci je možné nainstalovat zdarma na iPhone či iPad z App Store nebo telefony, tablety a čtečky se systémem Android z Google Play.

Dnešní provozní doba:
Dnešní provozní doba:
Oddělení Provozní doba
Oddělení pro dospělé 9 – 12
Dětské oddělení zavřeno
Videa na Youtube